Sıkça Sorular Sorular

Hangi Hizmetleri Veriyorsunuz ?

Hizmetlerimiz özel ulaşım hizmetlerinden olup, belirttiğiniz adreslere sizleri güvenli, konforlu bir şekilde yeni model araçlarımız ile transferlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Belirlediğiniz tarihe ve saate önem veriyoruz. Bizden kaynaklanan hatalarda ise uçak bileti, konaklama gibi mağduriyetleri şirketimiz karşılamaktadır. Ayrıca firma bünyemizde çalışan görevli araç sorumluları bütün gerekli eğitimlerden geçmiş özel araç kullanım belgelerine sahip izmir’u iyi bilen, yardımsever ve merak ettiğiniz sorulara özenle cevap verecek bilgili personellerden oluşmaktadır..

Uçağım Rötar Yaparsa, Ekstra Ücret Talep Ediyor Musunuz ?

izmir Transfer  Havaalanı/Havalimanı transfer hizmetlerinde titiz davranmaktadır. Uçuş durumunuz ile ilgili olarak gelişmeleri takip eden personellerimiz, uçağınızın rötar yapmış olduğu bilgisine henüz hizmetin sunulmasından sahip olduğumuz için ekstra bir ücret talep edilmez.

Uçuşum İptal Edilirse, Ne Olacak, Ne Yapmalıyım ?

Uçuşunuzun iptal olması durumunda, bizlere hizmet telefon numaralarımız üzerinden 7/24 ulaşabilir ve uçuşunuzun iptal olduğunu bildirebilirsiniz. Bu durumda transfer talebiniz 24 saat süreyle beklemeye alınacaktır ayrıca hiç bir ek ücret ödemeden transfer hizmetinizi yenileyebilirsiniz.

Havaalanında Şoförü Nerede Bulacağım ?

Şoförümüz Havaalanı gümrük kapısı dışında, belirlemiş olduğunuz özel araç ile sizleri bekliyor olacaktır.

Araçlarınızda Bebek Koltuğu Bulunuyor Mu ?

Araçlarımızda olabilecek tüm imkanları sağlıyoruz. Bu anlamda bebekler için özel koltuğu da temin etmekteyiz. Sadece bizlere rezervasyon sırasında araçta bebek koltuğunun olması gerektiğini belirtmeniz gerekmektedir.

Hizmetleriniz İçin Ödemeleri Nasıl Alıyorsunuz ?

Firmamızın kabul ettiği pek çok ödeme seçeneği mevcuttur. Müşterilerimizin en az masrafla, en kolay bir şekilde ödeme yapabilmelerini amaçlıyoruz. Bu doğrultuda sunduğumuz ödeme seçeneklerini; nakit, kredi kartı veya hesaba havale şeklinde kabul etmekteyiz.

Rezervasyonu İptal Edebilir miyim ?

Evet, herhangi bir iptal ücreti ödemeden rezervasyonunuz iptal edebilirsiniz.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle izmir Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel izmir vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

izmir/MUĞLA 48400

 Google Map

Call Now Button
WhatsApp chat